Aktualności< Powrót

Zaproszenie: Koncert Formacji Tanecznej PARADOX pt. „ONE tańczą wciąż…”

Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej

Z niewysłowioną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert pt. „ONE tańczą wciąż…” w wykonaniu Formacji Tanecznej PARADOX. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20 i 21 kwietnia 2024 r. o godzinie 18:00 w Porcie Kultury w Sandomierzu.

Reżyserką koncertu jest Monika Magda  – ceniona i charyzmatyczna instruktorka, tancerka, choreograf z wieloletnim doświadczeniem, która wkłada całe serce w swoją pracę i zaraża młode pokolenia pasją do tańca, z dbałością o precyzję ruchu.

Razem z grupami reprezentacyjnymi Formacji zdobywa wysokie miejsca na podium podczas o konkursów tańca, zarówno ona szczeblu ogólnopolskim, jak i regionalnym.

Podczas gali zostaną zaprezentowane zarówno nowe, jak i już znane choreografie, zaś niektóre układy taneczne zostaną zatańczone po raz ostatni, co czyni tę galę niezwykle wartościową i unikatową dla wszystkich miłośników tańca.

Koncert uświetnią swoimi występami zaproszeni Goście Specjalni: doskonała tancerka i choreografka Dorota Koprowska, zachwycająca Joanna Stępień – PARADOXalna wychowanka p. Moniki, zjawiskowa wokalistka Natalia Ciecierska, a także zaprzyjaźniona formacja z sąsiedniego miasta – Studio Tańca i Ruchu FRAM z Tarnobrzegu.

Bezpłatne bilety wstępu będą dostępne od 27 marca 2024r. Można je pobrać w biurze Ośrodka Promocji Aktywności Kulturalnej (ul. Armii Krajowej 1, Sandomierz) od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy biura.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które z pewnością dostarczy niezapomnianych i pięknych chwil oraz artystycznego wzruszenia.

powrót do góry
  • kwiecień

    • poniedziałek15
      • Brak wydarzeń