Port Kultury

Pracownia dźwięku „Czarno-Biali”

PRACOWNIA DŹWIĘKU „CZARNO-BIALI”

Zachęcamy do zapisów na prowadzone przed doświadczonego artystę i pedagoga zajęcia Pracownia Dźwięku „Czarno-Biali” z nauki gry na instrumentach klawiszowych w Porcie Kultury!

Oferta skierowana jest zarówno do osób początkujących (dzieci 7+), jak i tych, które chciałyby pogłębić lub odświeżyć swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone są w formie indywidualnej oraz grupowej. Repertuar dostosowany będzie do indywidualnych potrzeb ucznia, poczynając od muzyki klasycznej, przez utwory szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, na jazzie kończąc. Zajęcia rozwijać będą wrażliwość muzyczną, umiejętności techniczne, kreatywność, sposób frazowania i poczucie rytmu. Pianista będzie przygotowany do występów solowych lub jako akompaniator.

Zapisy:  tel. 15 644 50 74
Więcej informacji u instruktora.
Terminarz zajęć i Cennik dostępne w zakładkach Portu Kultury.

Instruktor: MARCIN MAZIARZ

***
MARCIN MAZIARZ – absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Tarnobrzegu w klasie wiolonczeli oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli w klasie wiolonczeli i fortepianu, a także Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie fortepianu. Muzyk, instrumentalista, aranżer i kompozytor, reżyser koncertów, pedagog. Współpracował z takimi zespołami jak Ziyo (trasa koncertowa promująca płytę PUZZLE, nagrania live w ESKA ROCK), Muffin, Roxette Cover Band, Kakadu, Stan d’Art i wiele innych, z którymi zagrał kilkaset koncertów. Muzyk sesyjny, akompaniator i kierownik zespołów towarzyszących wokalistom na warsztatach w Stalowej Woli i warsztatach organizowanych przez Natural Voice Perfection Institute. Laureat nagrody Stowarzyszenia Autorów Zaiks na Ogólnopolskim Przeglądzie Młodych Kompozytorów w Myśliborzu, laureat Międzynarodowego Festiwalu Carpathia wraz z zespołem Kakadu. Jego uczniowie występują na międzynarodowych i ogólnopolskich festiwalach. Wykładowca na Wydziale Artystycznym (klasa fortepianu) UMCS w Lublinie i w krakowskim Natural Voice Perfection Institiute.

Pracownia Dźwięku

Godziny otwarcia

  • pn-pt godz. 09:00-21:00
  • sobota, godz. 10:00-18:00

Odwiedź nasz profil na Facebooku

powrót do góry