Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej

Formacja Taneczna PARADOX

FT Paradox na co dzień trenują nieustannie od 2006 r. w Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej w Sandomierzu. Choreografem i trenerem prowadzącym jest Monika Magda. Dzieci i młodzież skupione są w 6-u grupach wiekowych o różnym poziomie zaawansowania.

Edukacja dostosowana jest do poziomu młodych tancerzy. Bazuje ona przede wszystkim na technikach: klasycznej, jazzowej, modern jazzowej, współczesnej.

Staramy cieszyć się każdym małym sukcesem, gdyż to dopinguje nas do coraz cięższej pracy.

Rozwijamy naszą pasję na warsztatach miejscowych i wyjazdowych (corocznie organizujemy taneczne obozy w Polsce jak i za granicą) z wybitnymi specjalistami w różnych formach tańca. Współpracowali już z nami: Aneta Bałon, Sylwana Mazur, Katarzyna i Adrian Bartłomiej Rzetelscy i nieustannie od lat związana z FT Paradox – Dorota Koprowska.

Zapraszamy na fanpage Formacji Tanecznej PARADOX!

Link: Spektakl taneczny „(nie)cała ja…” w wykonaniu FT PARADOX

Uczestnictwo w zajęciach jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego na stronie www.esceka.pl Każdy uczestnik zajęć/rodzic dziecka małotoelniego ma obowiązek dostarczyć do OPAK uzupełniony formularz uczestnictwa w zajęciach dostępny w OPAK i na stronie www.esceka.pl

 

ZAPISY:
Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej w Sandomierzu

ul. Armii Krajowej 1
604 684 128, opak@esceka.pl

GRAFIK ZAJĘĆ NA SEZON 2023/2024

Paradox - grafik 23/24

Godziny otwarcia:

Wrzesień-czerwiec:

  • Poniedziałek – piątek: 09:00 – 20:00

Lipiec-sierpień:

  • Poniedziałek – piątek: 10:00 – 18:00
powrót do góry