Aktualności< Powrót

Zapowiedź: Koncert zespołu Funky Flow / 26.04.2024

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert zespołu Funky Flow, który odbędzie się 26 kwietnia 2024r. o godz. 19:00 w Lapidarium pod Ratuszem.

Bilety w cenie 40,00zł do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu (ul. Rynek 20; tel. 15 644 61 05) lub na stronie internetowej: https://biletyna.pl/koncert/Funky-Flow-2/Sandomierz I https://niezla-sztuka.pl/bilety/

O ZESPOLE:
Funky Flow to wybuchowa mieszanka jazzu i funky z elementami bluesa i rocka. To prawie typowe organ trio. Muzyka oparta na funkowym groovie, organowym basie i harmonii oraz gitarowym pierwszym planie. Autorskie kompozycje mieszają się ze standardami jazzowymi i coverami w wyjątkowych aranżacjach.

Zespół powstał w 2005 r i od tego czasu przeszedł długą drogę zarówno muzyczną, jak i personalną. Przez te prawie 20 lat Funky Flow nagrał 2 albumy (Couple of Grooves oraz 3), przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, występując na festiwalach i koncertach klubowych, z których warto wymienić:

  • Pozytywne Wibracje Festiwal – na jednej scenie przed Angie Stone w projekcie Eskaubei i Funky Flow – Białystok

  • Art Territory – Łuck (UA)

  • Krokus Jazz Festiwal – Jelenia Góra

  • Art Fest – Tarnów

  • Rzeszów Jazz Festiwal itp.

Ponadto muzycy, poza zespołem,uczestniczą w produkcji i nagraniach kilkunastu płyt, zagrali kilkaset koncertów, łącznie z występami na South by West (Texas), Przystanek Woodstock czy eliminacje Eurowizji. Współpracowali lub występowali m.in z Jennifer Batten (Michael Jackson), Jack Moore (syn Gary Moore’a), Wojtek Pilichowski, Zbigniew Jakubek, Krzysztof Puma Piasecki i inni.

Funky Flow to:
Jakub Szturm – gitara
Tomek Drachus – hammond, syntezatory
Tomek Stawarz – perkusja

powrót do góry