Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Sandomierskie Centrum Kultury

Zajęcia wokalne

Sandomierskie Studio Piosenki zaprasza dzieci (7+), młodzieży i dorosłych na przesłuchania wstępne w nowym roku szkolnym.

Jeśli śpiewanie jest twoja pasją, a chcesz zostać mistrzem i zdobyć solidną dawkę wiedzy i doświadczenia zgłoś się na przesłuchania. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 30 minut, co daje spore rezultaty w pracy nad głosem. Ponadto raz w tygodniu masz możliwość pracy na scenie z pełnym nagłośnieniem.

Kompleksowe podejście do nauki śpiewu: 
- nauka prawidłowego oddechu,
- rozgrzewka aparatu mowy oraz rozgrzewka emisyjna,
- impostacja głosu,
- ogólne umuzykalnienie,
- ćwiczenia rytmiczne,
- śpiewanie w różnych stylach muzycznych,
- interpretacja piosenki,
- budowanie wizerunku scenicznego oraz ruch sceniczny.
 
O przyjęciu decyduje przesłuchanie!

Trenerem wokalnym jest Martyna Puszka-Maziarz - absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Wieloletni nauczyciel emisji głosu. W czasie lekcji wykorzystuje najnowsze techniki wokalne znane w Polsce i za granicą. Opracowała razem z Anetą Partyką autorski program warsztatów dla wokalistów. Jest też aktywną wokalistką, autorką tekstów i mamą dwóch dziewczynek, co również pomaga jej w indywidualnym podejściu do każdego ucznia. W te wakacje została zaproszona jako trener wokalny (trzeci juror) na castingi do najnowszego programu "All Together Now". Przesłuchiwala mnóstwo zdolnych osób i służyła fachową pomocą.

Miejsce:
Salka wokalna (Rynek 25/26 w Sandomierzu)
Port Kultury (ul. Portowa 24 w Sandomierzu)

Informacje i zapisy: 785 217 392

***
Sandomierskie Studio Piosenki to grupa pasjonatów śpiewu. Organizatorzy zawsze dążyli do tego, aby nauką poprawnego śpiewania objąć jak największą ilość dzieci i młodzieży. Do tej pory przez studio przewinęło się ponad 400 osób.

Studio ma na celu wychowanie pokolenia młodych wokalistów, wyedukowanych na najlepszych wzorcach. W programie zajęć znajdują się ćwiczenia emisyjne, kształtujące prawidłowy oddech i poszerzające skalę głosu (ćwiczenia oddechowe, dykcji, intonacyjne). Uczestnicy zajęć uczą się jak prawidłowo interpretować tekst, frazować i budować napięcie w utworach. Równocześnie biorą udział w zajęciach emisji głosu wyrównujących oddech i wpływających na rozbudzanie świadomości i znajomości własnego głosu. 

Studio organizuje specjalne warsztaty wokalne z udziałem gości posiadających duże doświadczenie w tym zakresie, skierowane przede wszystkim do nowych adeptów sztuki wokalnej.

Młodych wokalistów można spotkać na rozmaitych festiwalach i przeglądach, mają również możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas imprez i koncertów organizowanych przez Sandomierskie Centrum Kultury.


Zajęcia wokalne - zapisy 2020

Sandomierskie Studio Piosenki

Utworzono dnia 19.01.2021, 14:43

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny