Kontakt

Sandomierskie Centrum Kultury
ul. Rynek 20, 27-600 Sandomierz
tel/fax: 0-15 832 29 64
e-mail: biuro@esceka.pl
NIP: 864-19-10-817
REGON: 260281322

ZOBACZ NA MAPIE

Pracownie Artystyczne na Rynku Starego Miasta

SanCine – warsztaty filmowe

SanCine – stwórzmy razem film!

Sandomierskie Centrum Kultury we współpracy z MJ Studio Michał Jakóbczyk zaprasza na wyjątkowe warsztaty filmowe SanCine! W ich trakcie uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę o każdym etapie produkcji filmowej od tworzenia scenariusza, poprzez obsługę kamer, mikrofonów, rejestratorów, świateł, po montaż, color grading czy udźwiękowienie materiału. Efektem warsztatów będzie film, którego scenariusz, tworzony przez samych uczestników, osadzony będzie w Sandomierzu.

Zajęcia poprowadzi autor projektu – Michał Jakóbczyk, właściciel MJ Studio.

Zajęcia zostaną zrealizowane z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu: kamera Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K Pro, obiektywy marek Canon i Sigma, dron DJI Mini 3 Pro, oświetlenie firm Aputure, Yongnuo, mikrofony Rode, rejestratory Zoom, interejs audio Behringer, statywy Manfrotto, stacja montażowa wykorzystująca komputery Apple i oprogramowanie DaVinci Resolve Studio.

Dokładne terminy i godziny zajęć zostaną ustalone po zebraniu grupy warsztatowej, w trosce o jak najlepsze dostosowanie ich do potrzeb zainteresowanych.

Dołącz do ekipy SanCine już dziś!

 

SZCZEGÓŁY:
Miejsce: Salka pod „Kinem Starówka”, Rynek 25/26 (wejście przez Iluzjon Art Cafe)
Zapisy: tel. 15 832 29 64
Kontakt: sancine@mjstudio.biz
Koszt: 80 zł/mies.

 

***

Michał Jakóbczyk

Właściciel MJ Studio, od lat związany m.in. z Muzeum Teatru Polskiego Radia w Baranowie Sandomierskim. Realizator i koordynator wielu projektów edukacyjnych, w tym projektu „Historia dla Przyszłości”. W jego ramach, młodzież z powiatu sandomierskiego pod opieką ekspertów przeprowadziła szereg wywiadów z seniorami z regionu Sandomierza. Rozmowy zostały poprzedzone warsztatami filmowymi, dźwiękowymi, dziennikarskimi i montażowymi.

sancine 2023

Godziny otwarcia

Biuro SCK czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00

powrót do góry