Kontakt

Sandomierskie Centrum Kultury
ul. Rynek 20, 27-600 Sandomierz
tel/fax: 0-15 832 29 64
e-mail: biuro@esceka.pl
NIP: 864-19-10-817
REGON: 260281322

ZOBACZ NA MAPIE

Pracownie Artystyczne na Rynku Starego Miasta

Pracownia plastyczna

PRACOWNIA PLASTYCZNA
Rynek 22 w Sandomierzu

Pracownia plastyczna SCK zaprasza dzieci i młodzież 12+ do udziału w zajęciach malarskich. Jest to zupełna nowość w naszej ofercie, dzięki której możemy wyjść naprzeciw zainteresowaniom młodych mieszkańców Sandomierza. Serdecznie zapraszamy do świata sztuki malarskiej!

Zajęcia prowadzi instruktorka w wielolenim doświadczeniem, pani Justyna Smogorzewska-Bednarz.

BIOGRAM
Justyna Smogorzewska-Bednarz pochodzi z miejscowości Zabrnie (woj. podkarpackie). W 2007r. ukończyła Liceum Plastyczne im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie na specjalizacji: snycerstwo. Jest absolwentką Akademii Sztuk pięknych w Krakowie gdzie w 2012 r. na Wydziale Malarstwa- Katedry Edukacji Artystycznej ukończyła kurs z zakresu edukacji plastycznej, natomiast w 2013 r. uzyskała dyplom magistra sztuki Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki. W latach 2014- 2020 wykonywała prace podwykonawcze na zlecenie firm konserwatorskich oraz prowadziła własną firmę konserwatorską podejmując się: konserwacji elementów ołtarzy; rzeźb drewnianych, polichromowanych; obrazów olejnych na płótnie; rzeźbionych, pozłacanych ram; antycznych mebli. W latach 2014-2021 pracowała w Policealnym Zawodowym Studium Plastycznym wchodzącym w skład ZSP w Tarnowie, jako nauczyciel: renowacji elementów architektury, renowacja mebli i wyrobów snycerskich. W tejże placówce była współorganizatorem corocznej Konferencji Konserwatorskiej w Jeżowie, prowadziła także warsztaty artystyczne z: ikonopisania, pozłotnictwa, sgraffito, fresku. Aktualnie jest wychowawcą świetlicy w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Zabrniu.

W ostatnich latach spełniała się prowadząc warsztaty plastyczne dla dzieci przez nawiązanie współpracy z GOK w Gorzycach, GOK w Zaleszanach oraz zajęcia artystyczne z rysunku, rzeźby pracując w Studio Moduś w Stalowej Woli.

Informacje i zapisy:
Biuro Sandomierskiego Centrum Kultury
Rynek 25/26
15 832 29 64
biuro@esceka.pl

Godziny otwarcia

Biuro SCK czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00

powrót do góry
  • kwiecień

    • poniedziałek15
      • Brak wydarzeń