Kontakt

Sandomierskie Centrum Kultury
ul. Rynek 20, 27-600 Sandomierz
tel/fax: 0-15 832 29 64
e-mail: biuro@esceka.pl
NIP: 864-19-10-817
REGON: 260281322

ZOBACZ NA MAPIE

Pracownie Artystyczne na Rynku Starego Miasta

Pracownia plastyczna

PRACOWNIA PLASTYCZNA
Rynek 22 w Sandomierzu

Pracownia plastyczna SCK zaprasza młodzież i dorosłych do udziału w zajęciach malarskich. Jest to zupełna nowość w naszej ofercie, dzięki której możemy wyjść naprzeciw zainteresowaniom dorosłych mieszkańców Sandomierza. Serdecznie zapraszamy do świata sztuki malarskiej! Zajęcia poprowadzi pani Katarzyna Krawczyk.

Informacje i zapisy:
Biuro Sandomierskiego Centrum Kultury
Rynek 25/26
15 832 29 64
biuro@esceka.pl

O INSTRUKTORCE:
Katarzyna Krawczyk
– pochodzi z Sandomierza, jest absolwentką Zespołu Szkół Plastycznych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie. Studia odbyła na Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, zdobyła tytuł magistra na wydziale Grafiki i Komunikacji Wizualnej, a także uprawnienia pedagogiczne na tej samej uczelni. W trakcie studiów odbyła wolontariat w jednej z pracowni (druk wypukły – Linoryt), zostając zatrudniona na stanowisku laboranta.

W trakcie swojej pedagogicznej ścieżki uczestniczyła jako prowadząca w wielu okazjonalnych warsztatach (w tym i malarskich). Stałe zajęcia prowadziła w Domu Kultury w Sokolnikach (zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży), w Gminnej Bibliotece Publicznej w Obrazowie (zajęcia graficzne, druk 3D i zajęcia fotograficzne).

zajęcia malarskie 2023

Godziny otwarcia

Biuro SCK czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00

powrót do góry