Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Sandomierskie Centrum Kultury

Sexy Dance

SEXY DANCE

- ZAJĘCIA ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA -

Zajęcia taneczne Sexy Dance to zajęcia, które stoją pod znakiem kobiety. To mieszanka wybuchowa tańca i zajęć fitness, to połączenie przyjemnego z pożytecznym w wyrafinowanej odsłonie.

Zajęcia są podzielone na dwie sekcje: grupę otwartą oraz grupę pokazową.

SEXY DANCE GRUPA OTWARTA:
Jeśli szukasz lżejszej formy lub alternatywy dla zajęć fitness, jeśli chcesz czerpać przyjemność z aktywności fizycznej bez większego wysiłku, jeśli chcesz poprawić jakość swojego ruchu, nauczyć się gracji i elegancji, jeśli chcesz rozbudzić drzemiącą w Tobie kobiecość i pewność siebie, te zajęcia są właśnie DLA CIEBIE! Nie zwlekaj, tylko zapisz się na Sexy Dance i zrób dla siebie coś fajnego!

SEXY DANCE GRUPA POKAZOWA:
To propozycja dla kobiet, które chcą tańczyć nie tylko dla samej siebie, ale wyjść z tańcem poza cztery ściany sali czy pokoju. Nie musisz umieć tańczyć i nie musisz posiadać doświadczenia na scenie, aby dołączyć do grupy pokazowej. Nie! Wystarczy, że chcesz, aby efekty Twojej pracy na sali tanecznej mogła podziwiać publiczność. Wystarczy, że tak jak my masz dość tematów tabu i chcesz pokazać siłę kobiecości. Scena na Ciebie czeka!

Instruktor: Justyna Kuchta

Zapisy:  tel. 15 644 50 74
Więcej informacji u instruktora.
Terminarz zajęć i cennik dostępne w zakładkach Portu Kultury.

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo prosimy o zachowanie wymaganego reżimu sanitarnego:

1.Przed wejściem do obiektu nakazuje się skorzystanie z płynu dezynfekującego do rąk przez wszystkie osoby wchodzące.
2.W grupie może przebywać określona liczba uczestników zależnie od powierzchni sali lub pracowni.
3. Należy zachowywać dystans między sobą – minimum 2 m.
4. W zajęciach nie mogą uczestniczyć dzieci i młodzież oraz dorośli, którzy są objęci kwarantanną lub izolacją albo mają objawy choroby zakaźnej.
5. W zajęciach nie mogą uczestniczyć osoby, które w ciągu ostatnich 14 dni miały kontakt z osobą chorą z powodu infekcji wywołanej koronawirusem lub podejrzaną o zakażenie.
6. Uczestnicy zajęć do Portu Kultury są przyprowadzani/odbierani przez osoby zdrowe.
7. Obowiązuje zakaz korzystania z szatni.
8. Płatności gotówką lub przelewem na wskazane konto bankowe.
9. Przestrzeganie zaleceń obsługi obiektu.

***

Justyna Kuchta - tancerka, instruktor tańca, instruktor fitness, animator czasu wolnego, choreograf tańca, choreograf pokazów mody. Na co dzień prowadzi zajęcia do aktualnie słuchanej przez dzieci muzyki (zarówno polskiej, jak i obcojęzycznej) w technice tańca klasycznego, współczesnego oraz nowoczesnego, z elementami takich stylów jak Jazz, Balet, Disco i Funky. Dzieci zaznajamia z podstawową terminologią taneczną oraz uczy ciekawych choreografii. Podczas zajęć zwraca uwagę na postawę ciała uczestników – szczególnie dziewczynkom, w tak ważnym okresie wzrostu i dojrzewania, pomaga nabrać pewności siebie oraz nauczyć akceptacji własnego ciała. W grupie maluchów wprowadza dzieci w świat tańca poprzez zabawę – stawia na rozwój wyobraźni dzieci, która inspiruje je do samodzielnego tworzenia ruchu. W grupie młodzieży dba o indywidualne podejście do każdego młodego tancerza. Poprzez pracę z ruchem pomaga młodym ludziom budować poczucie własnej wartości oraz świadomości własnego ciała. Dorosłym gwarantuje miłą i luźną atmosferę na każdych zajęciach. Jako wykwalifikowany instruktor zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywanych ćwiczeń, opiekę oraz pełne zaangażowanie w swoją pracę. Poziom trudności choreografii, zakres kroków, figur oraz innych form ruchowych z udziałem muzyki, dostosowuje do wieku oraz możliwości uczestników zajęć.

Imieniny