Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Sandomierskie Centrum Kultury

Zajęcia muzyczne DK

ZAJĘCIA MUZYCZNE

Dworek Koćmierzów serdecznie zaprasza na zajęcia muzyczno-wokalne
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat.

Grupa podzielona jest na część wokalną i instrumentalną. W trakcie zajęć uczestnicy poznają nazwy nut i inne pojęcia muzyczne, uczą się grać na fletach prostych "C" oraz instrumentach klawiszowych, doskonalą swoje umiejętności wokalne pod okiem doświadczonego instruktora z wieloletnich stażem pedagogicznym. Dodatkowo dzieci poznają historię muzyki oraz ciekawostki dotyczące znanych i wybitnych muzyków, wokalistów, kompozytorów i autorów tekstów.

W programie nauczania znajduje się bogaty repertuar utworów popularnych, klasycznych, kolędowych, ludowych, patriotycznych oraz okolicznościowych. Aby uczcić każdą ważną okazję, wydarzenie, rocznicę, święto kalendarzowe grupa przygotowuje wystąpienie artystyczne, które niezaprzeczalnie jest dobrą okazją do zaprezentowania swoich talentów i osiągnięć zgromadzonej publiczności.

Poprzez zajęcia uczestnicy rozwijają poczucie muzykalności, rytmu i estetyki, poznają zapomniane polskie utwory wokalne i instrumentalne, rozwijają swoją wiedzę w zakresie znajomości nut i historii muzyki, a także poznają rodzinny folklor.

Terminarz zajęć i cennik znajdują się w zakładcach Dworku Koćmierzów.

Kontakt: 
Dworek Koćmierzów, ul. Koćmierzów 33,
604 684 143
dworek@esceka.p

Zajęcia muzyczne DK - zapisy

Imieniny