Aktualności< Powrót

„Twój pomysł na kulturę w Sandomierzu” – KONKURS

SCK

Uwaga! Konkurs na inicjatywy lokalne!
Sandomierskie Centrum Kultury ogłasza Konkurs na inicjatywy lokalne pt. „Twój pomysł na kulturę w Sandomierzu”.

Regulamin szczegółowo określa zasady uczestnictwa w konkursie oraz wyboru od 3 do 7 inicjatyw kulturalnych zgłoszonych przez osoby indywidualne i grupy nieformalne działające na terenie Sandomierza. Najlepsze pomysły na inicjatywy kulturalne zostaną dofinansowane i zrealizowane na terenie miasta we współpracy z Sandomierskim Centrum Kultury.

Wnioski można składać od 25 maja do 9 czerwca 2023 roku do godz. 16.00. Wypełniony i podpisany wniosek należy złożyć w biurze Sandomierskiego Centrum Kultury (ul. Rynek 25/26, 27-600 Sandomierz) lub przesłać na adres e-mail: biuro@esceka.pl.

Regulamin konkursu wraz z formularzem inicjatywy dostępny jest w sekcji poniżej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na inicjatywy lokalne!
Warto skorzystać!

Plakat - konkurs

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać w Sandomierskim Centrum Kultury pod numerem telefonu 15/ 832 29 64 lub bezpośrednio u koordynatora projektu: Marta Szpyra- Wrona, tel. 602-299-923, e-mail: ms@esceka.pl.

***
Sandomierskie Centrum Kultury realizuje projekt pt. „Podziel się pomysłem – sposób na diagnozę w Sandomierzu” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne. Edycja 2023.

 

powrót do góry