Aktualności< Powrót

„Podziel się pomysłem – sposób na diagnozę w Sandomierzu”!

Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej

„Podziel się pomysłem – sposób na diagnozę w Sandomierzu”!

Z przyjemnością informujemy, że Sandomierskie Centrum Kultury realizuje projekt pt. „Podziel się pomysłem – sposób na diagnozę w Sandomierzu” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne. Edycja 2023. Celem projektu jest odkrycie potencjału kulturotwórczego Sandomierza a następnie zrealizowanie we współpracy z Sandomierskim Centrum Kultury kilku najciekawszych inicjatyw kulturalnych mieszkańców, wyłonionych w drodze konkursu. Konkurs zostanie ogłoszony pod koniec maja.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie zarówno mieszkańców Sandomierza, jaki i osoby, które mieszkają poza Sandomierzem, ale mają pomysł na kulturalne działania w naszym mieście.

Otwarte dla wszystkich spotkania informacyjne oraz warsztaty z udziałem badaczki i animatora z Narodowego Centrum Kultury Sandomierza odbędą się we wtorek 25. kwietnia 2023 roku:

 

  • godz. 13.00, Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej (ul. Armii Krajowej 1)
  • godz. 16.30, Ratusz (Rynek 1)

Gorąco zapraszamy do udziału w spotkaniach i konkursie!

Więcej informacji o projekcie:

Sandomierskie Centrum Kultury, www.esceka.pl, e-mail: biuro@esceka.pl, nr tel. 15 832 29 64, lub u koordynatora projektu: Marta Szpyra-Wrona, tel. 602 299 923, e – mail: ms@esceka.pl.

Link do ankiety elektronicznej:
https://forms.gle/kbrTPMic4V1gmw9q8

pomysł

powrót do góry