Aktualności< Powrót

Happening „Miejska Ławeczka.

SCK

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Sandomierza do udziału w działaniach animacyjno – badawczych, które będą realizowane w maju w przestrzeni publicznej Sandomierza. Jako pierwsze odbędzie się spotkanie na osiedlu przy ulicy Żółkiewskiego i będzie to happening pt. „Miejska Ławeczka. Porozmawiajmy o kulturze”. W piątek, 05.05.2023, w godzinach 11:00-13:00 możecie nas Państwo spotkać na miejskich ławkach, gdzie przeprowadzimy z mieszkańcami rozmowy o kulturze w Sandomierzu.

Projekt 5 maja

***
Sandomierskie Centrum Kultury realizuje projekt pt. „Podziel się pomysłem – sposób na diagnozę w Sandomierzu” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne. Edycja 2023.

Celem projektu jest odkrycie potencjału kulturotwórczego Sandomierza a następnie zrealizowanie kilku najciekawszych inicjatyw kulturalnych mieszkańców, wyłonionych w drodze konkursu. Konkurs zostanie ogłoszony pod koniec maja.

Sandomierskie Centrum Kultury, www.esceka.pl, e-mail: biuro@esceka.pl, nr tel. 15 832 29 64, lub u koordynatora projektu: Marta Szpyra-Wrona, tel. 602 299 923, e – mail: ms@esceka.pl.

powrót do góry