Aktualności< Powrót

Zaproszenie: Warsztaty „Wibracja duszy” /03-04.02.2023

Port Kultury

Wibracja duszy” to warsztaty dla wszystkich, którzy pragną zapoznać się z praktyką jogi, ale również uwolnić swój głos, poprawić jego dźwięczność i rozwijać go poprzez świadomy kontakt z ciałem i oddechem. Dwoje prowadzących, 4 godziny zajęć dziennie (sesja jogi, sesja pracy z głosem).

Warsztat dla osób początkujących i śpiewających amatorsko (nie są wymagane umiejętności „pięknego śpiewania”, wystarczy umieć powtarzać usłyszane dźwięki).

Zapraszamy w sobotę, 03.02.2024 (w godz. 16:00-20:00), i niedzielę, 04.02.2024 (w godz. 11:00-15:00), do Portu Kultury w Sandomierzu, ul. Portowa 24.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy.

Koszt uczestnictwa:120,00zł /os.

Informacje i zapisy:
Port Kultury, ul. Portowa 24, Sandomierz
tel. 15 644 50 74
e-mail: bm@esceka.pl

***O PROWADZĄCYCH***

Łukasz Wolski – Certyfikowany Nauczycieli Jogi
Uczę tradycyjnej Hatha Jogi metodą Sivanandy. Joga była obecna w moim życiu od najmłodszych lat. Już jako dziecko naturalnie wykonywałem ćwiczenia Jogi nie mając pojęcia skąd się wywodzą i dlaczego ich efekty ma na mnie pozytywny wpływ. Dopiero jako dorosły człowiek, gdy żyjąc przez wiele lat za granicą wspaniali nauczyciele Jogi pokazali mi jak efektywnym system jest Joga w procesie odnowy nie tylko organizmu po kontuzji, ale również daje wytchnienie dla umysłu i duszy. Joga wielokrotnie pomogła mi utrzymać formę i powrócić do zdrowia po poważnych kontuzjach. Jej potężne działanie poprzez metody pranayamy (ćwiczeń oddechowych) sprawia, iż człowiek zaczyna oddychać pełniej, jego głos staje się głębszy, a
barwa słodka dla ucha. Dlatego postanowiłem uczyć jej innych. Może i Tobie pomoże. Zapraszam na warsztaty „Wibracja Duszy” na których między innymi poruszymy 3x główne aspekty Jogi:
– Pranayamy (oddechowe praktyki Jogiczne),
– Asany (antyczne pozy Jogi),
– Savasane (techniki właściwej relaksacji).

Martyna Puszka-Maziarz – wokalistka, autorka tekstów, trenerka wokalna. Ukończyła szkołę̨ muzyczną I stopnia w klasie wiolonczeli, a następnie Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku wokalistyka jazzowa. Technika wokalna i uwalnianie głosu to jej ogromna pasja. Stale doszkala się w tej dziedzinie biorąc udział w międzynarodowych seminariach dla nauczycieli śpiewu, warsztatach i szkoleniach. Sama aktywnie koncertuje i śpiewa w różnych składach i projektach muzycznych.

Opracowuje programy warsztatów dla wokalistów na różnym poziomie zaawansowania, w tym również dla „prysznicowych gwiazd” 🙂 , nauczycieli borykających się z problemami głosowymi.

Podczas warsztatu skupimy się na wydobyciu głosu w głębokim kontakcie z ciałem, pozwolimy sobie w subtelny sposób uwolnić głos i odczuwać jego wibrację, popracujemy nad elastycznością i miękkością ciała, otoczymy się uważnością i odkryjemy możliwości naszego głosu.

powrót do góry