Aktualności< Powrót

ZAPROSZENIE: Koncert Grażyny Łobaszewskiej 07.09.2023

Zaproszenie

Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością informujemy, że już wkrótce czeka nas wspaniała muzyczna uczta w nurcie jazzu i gospel – koncert Grażyny Łobaszewskiej, obdarzonej niepowtarzalnym i rozpoznawalnym od pierwszego dźwięku głosem. Serdecznie zapraszamy Państwa 7. września br. o godz. 19.00 na Rynek Starego Miasta.

Koncert ten odbędzie się w ramach Festiwalu Krzemienia Pasiastego i będzie wyjątkowym, jubileuszowym wydarzeniem: w tym roku świętujemy 50 – lecie pracy artystycznej Grażyny Łobaszewskiej, a także 30 – lecie partnerstwa miast Sandomierz i Emmendingen i 10 -lecie partnerstwa miast Sandomierz i Volterra.

Wstęp wolny.

***
Grażyna Łobaszewska – „Czas nas uczy pogody”/”Ludzie z duszą”

Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to znajdziesz się we właściwym miejscu. Poznasz „Ludzi z duszą”. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, „Czas nauczy Cię pogody”, jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza we wciąż pandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i „Brzydcy” potrafią pięknie kochać.

Artystka już od 50 lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel.

Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

powrót do góry