Warsztaty makijażowe z okazji Dnia Matki – relacja
Ośrodek Promocji Aktywności KulturalnejSzanowni Państwo!
W sobotę, 24 maja 2025 r., w Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej odbyły się warsztaty makijażowe zorganizowane z okazji Dnia Matki. Spotkanie, skierowane do kobiet w każdym wieku, stało się okazją do zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu codziennego makijażu.
W kameralnej, kobiecej atmosferze uczestniczki mogły zapoznać się z podstawami pielęgnacji skóry, zasadami doboru odcieni i kosmetyków odpowiednich do typu urody oraz poznać sprawdzone techniki i triki makijażowe stosowane przez profesjonalistów. Zajęcia prowadzone były w sposób indywidualny, z uwzględnieniem potrzeb każdej z pań, co pozwoliło maksymalnie podkreślić ich naturalne piękno.
Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za obecność, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas w atmosferze wzajemnego wsparcia, uważności i inspiracji.