Aktualności< Powrót

Rozpoczynamy nabór wolontariuszy do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Ogłoszenia

 

Rozpoczynamy nabór wolontariuszy do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Z dumą ogłaszamy, że Sandomierskie Centrum Kultury dołączyło już do listy instytucji zaangażowanych w realizację 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Celem tegorocznej zbiórki są „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest hasło „Tu wszystko gra OK!”.

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem WOŚP w Sandomierzu, wystarczy zgłosić się do Sztabu Sandomierskiego Centrum Kultury (Rynek 25/26, poniedziałek-piątek godz. 8.00-16.00).

Zainteresowanych prosimy o odbiór i wypełnienie ankiety wolontariusza oraz dostarczenie zdjęcia legitymacyjnego. Na dole strony znajdziecie ankietę oraz regulamin do pobrania.

UWAGA!
Zdjęcie wolontariusza nie może być mniejsze niż 800×800 pikseli! Przygotowując zdjęcie, wzoruj się na zdjęciu legitymacyjnym. Ważne, aby zdjęcie było aktualne.

Osoba zgłaszająca się do sztabu jako wolontariusz zobowiązana jest podać następujące informacje:

  • swoje dane osobowe,
  • numer PESEL,
  • adres e-mail,
  • pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wewnętrznych-statystycznych (w przypadku osób niepełnoletnich Oświadczenie Wolontariusza musi podpisać także opiekun prawny).

Prosimy zapoznać się z regulaminem Wolontariusza!

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 grudnia 2023 r.

Liczba wolontariuszy jest ograniczona!

#7384 SZTAB WOŚP

Sandomierskie Centrum Kultury
ul. Rynek 25/26 w Sandomierzu
tel. (15) 832 29 64
e-mail: biuro@esceka.pl

powrót do góry