Aktualności< Powrót

Dni Sandomierza 22-23.07.2023 – PODSUMOWANIE

Relacje
To był wyjątkowy czas, pełen wspaniałych atrakcji oraz dobrej zabawy! Za nami Dni Sandomierza – w dniach 22-23.07.2023 na Placu Jana Pawła II odbył się sandomierski festiwal radości i niezwykłych wydarzeń.
Słoneczna sobota obfitowała w moc atrakcji i zabawy dla młodszych i starszych: były dmuchańce, Święto Kolorów Holi, znakomici artyści z lokalnych formacji: Formacja Taneczna PARADOX, Dance Mania, Sandomierskie Studio Piosenki, Centrum Eduklacji Artystycznej GAMA, Wawel Truck – ciężarówka pełna słodyczy i zabawy, stoiska z różnymi gadżetami oraz stoiska gastronomiczne. Wieczorem zgromadzona publiczność mogła wysłuchać przebojowego i bajecznie energetycznego koncertu gwiazdy wieczoru – Sławomira, który na scenie wystąpił wraz ze swoją zjawiskową żoną Kajrą oraz zespołem i porwali do tańca sandomierską widownię.
Niedziela obfitowała w fenomenalne muzyczne wydarzenia. Na scenie wystąpili inni znakomici artyści: jako support Klimek i DJ WuDu, a następnie legenda polskiego rapu – O.S.T.R. oraz świeży i energetyczny Ostatni Dzień Lata. Zwieńczeniem wieczoru był koncert gwiazdy wielkiego formatu – zespołu IRA. Na koncertach pojawiła się rekordowa liczba odbiorców, co uwieczniła na fotografiach kamera z drona (na profilu Powiat Sandomierski z drona na FB).
Na przybyłych czekały także konkursy z nagrodami, np. fotograficzny konkurs na najpopularniejsze zdjęcie z Ławeczką Dobrych Myśli. Pasjonaci podniebnych podróży mieli nie lada gratkę – komercyjne loty helikopterem nad Sandomierzem, który zapewniła firma Horizon Air Services.
Na pewno te dni zostaną nam w pamięci na długi czas, aż do następnej edycji. Dziękujemy wszystkim za współtworzenie tego wyjątkowego wydarzenia – Organizatorom, Partnerom, Współpracownikom, ale i wszystkim zgromadzonym w tych dniach na Placu Papieskim w Sandomierzu.
powrót do góry