Kontakt

ul. Opatowska
27-600 Sandomierz
tel.: (+48) 668 713 522
e-mail: biuro@bramaopatowska.eu
www.bramaopatowska.eu

ZOBACZ NA MAPIE

Brama Opatowska

Współpraca

Z uwagi na chęć stałej współpracy z podmiotami świadczącymi usługi turystyczne jak i przewodnikami indywidualnymi, a także w trosce o jak najlepszy wizerunek i dostępność zabytków Sandomierza, oferujemy możliwość zawarcia porozumienia o współpracy, uprawniającego do uzyskania rabatu w wysokości do 10% ceny biletu na Bramę Opatowską dla naszych stałych współpracowników.

Oferta skierowana jest zarówno do:

  1. podmiotów świadczących usługi turystyczne
  2. przewodników indywidualnych  –  przy kierowaniu i przyprowadzaniu grup wycieczkowych do odwiedzenia Bramy Opatowskiej.

Zainteresowane osoby i instytucje prosimy o zgłaszanie swojej oferty do Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu, mieszczącego się przy ul. Rynek 20, 27-600 Sandomierz, tel.: (15) 644 61 05 osobiście, pocztą lub e-mailowo na adres: informacja@sandomierz.travel

Oferta dotyczy rabatu w wysokości do 10% ceny biletu, niezależnie od aktualnie obowiązujących stawek.

Oferta zawierać powinna:

  • nazwę oferenta i pełne dane teleadresowe
  • szacunkową liczbę skierowanych bądź przyprowadzonych osób w miesiącu (średnia miesięczna w okresie kwiecień – wrzesień oraz średnia miesięczna w okresie październik – marzec)
  • oczekiwany czas/okres rozliczeniowy: tygodniowy lub miesięczny.

Oferty będą rozpatrywane indywidualnie przez powołany do tego zespół z ramienia Sandomierskiego Centrum Kultury jako aktualnego zarządcy Bramy Opatowskiej w Sandomierzu.

Na podstawie złożonych ofert ustalone zostaną szczegółowe zasady współpracy w formie porozumienia i rozliczane na podstawie ilości faktycznie skierowanych przez oferenta gości na w/w obiekt w zadeklarowanym terminie.

Godziny otwarcia

W sezonie turystycznym:
od kwietnia do września:

  • pn. – pt.: 9:00 – 19:00 (ostatnie wejście 18:30)
  • sob. – niedz.: 9:00 – 19:00 (ostatnie wejście 18:15)

Po sezonie turystycznym:
od października do marca:

  • pn. – pt.: 9:00 – 17:00 (ostatnie wejście 16:30)
  • sob. – niedz.: 9:00 – 17:00 (ostatnie wejście 16:15)
powrót do góry