Aktualności< Powrót

Bal karnawałowy dla dzieci 04.02.2023 – podsumowanie

Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej

W sobotę, 4. lutego 2023 r., w Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej odbył się Bal karnawałowy dla dzieci. Zabawa rozpoczęła się o godz. 10:00. Dzieci zostały powitane przez panią Katarzynę Radziwiłko – dyrektor Sandomierskiego Centrum Kultury, pana Marcina Marca – burmistrza Sandomierza oraz panią Helenę Wierzbińską – przedstawicielkę Sandomierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Niespodzianką, jaka czekała na dzieci, były słodkości, ufundowane przez Sandomierską Spółdzielnię Mieszkaniową – współorganizatora wydarzenia. Po słodkim poczęstunku wszyscy zgodnie ruszyli na parkiet, tańcząc w rytm największych dziecięcych hitów. Dzieci brały także udział w różnych zabawach muzyczno-ruchowych, m.in. z wykorzystaniem chusty Klanzy.

Atmosfera była wspaniała, pełna radości i śmiechu, a to za sprawą przepięknych i kolorowych strojów małych sandomierzan i ich niezwykłej energii. Jest nam niezmiernie miło, że bal spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem (co potwierdziła liczba przybyłych uczestników) i sprawił dzieciom wiele uciechy.

powrót do góry