Aktualności< Powrót

Akademia Mamy i Malucha – zajęcia pokazowe

Port Kultury

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowe zajęcia pokazowe w dniu 14 października br. (sobota) w godz. 11:00-11:50, skierowane do mam i ich pociech w wieku 0-2 lat pod nazwą „Akademia Mamy i Malucha”.

Zajęcia poprowadzi doświadczona Instruktorka – Joanna Sobieraj.

Spotkanie ma charakter pokazowo-warsztatowy w celu utworzenia w przyszłości stałej grupy.

Szczegóły:

Zapisy:
– osobiście w Porcie Kultury w godzinach pracy placówki (Port Kultury,  ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz);
– telefonicznie pod numerem 15 644 50 74.

Koszt: 20 zł/50 min.

Miejsce: Port Kultury
ul. Portowa 24
27-600 Sandomierz

 

***
Akademia Mamy i Malucha – opis zajęć

„Akademia Mamy i Malucha” to wyjątkowe zajęcia skierowane do mam z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat. Tutaj Twoje dziecko odkryje świat poprzez improwizację ruchową, rozwijając swoje zdolności motoryczne i zmysły, podczas gdy Ty możesz nawiązywać nowe znajomości i relacje z innymi mamami:) Na naszych zajęciach również będziesz miała okazję odkrywać techniki relaksacyjne, które pomogą zarówno Tobie, jak i Twojemu maluchowi znaleźć spokój i harmonię w codziennym życiu. Zapraszamy!

Razem z innymi mamami i maluchami odkrywajcie magię tańca i ruchu. Nasza sala zapewnia przestrzeń do swobodnej improwizacji ruchowej, gdzie Twoje dziecko może rozwijać swoją koordynację i zdolności motoryczne, podczas gdy Ty czerpiesz radość z tańca i bliskości z innymi rodzicami.

Instruktorka Joanna Sobieraj o sobie

W 2016 roku ukończyłam studia muzyczne na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
W 2020 roku odbyłam szkolenie instruktorskie „Professional Vocal Coaching” poświęcone współczesnej technice wokalnej MIX, na którym zdobyłam tytuł Certyfikowanego trenera wokalnego. Swoją drogę zawodową rozpoczęłam jako nauczyciel rytmiki w przedszkolu Językowo-Artystycznym.
Następnie pracowałam jako instruktor zajęć muzycznych, instruktor gry na instrumentach klawiszowych, nauczyciel muzyki w gimnazjum, oraz udzielałam indywidualnych lekcji śpiewu i gry na pianinie. Zdobyte doświadczenie pomaga mi w nawiązywaniu dobrej relacji z dziećmi i młodzieżą, a także dostosowywaniu metodyki nauczania do ich indywidualnych potrzeb i umiejętności. Moja praktyka zawodowa w różnych grupach wiekowych umożliwia mi kreatywne podejście do edukacji muzycznej, inspirując uczniów do odkrywania i rozwijania swojego talentu muzycznego. Jestem kreatywną, cierpliwą i pełną zrozumienia osobą, co pozwala mi budować silne relacje z ludźmi.

Prywatnie jestem Żoną oraz mamą dwóch córek.

 

powrót do góry