Aktualności< Powrót

ZAPROSZENIE: Inicjatywa kulturalna pt. „Cudze chwalicie- swego nie znacie” – wernisaż wystawy oraz koncert / 20 – 21.10.2023 r.

Zaproszenie

Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniach realizowanych w ramach inicjatywy kulturalnej pt. „Cudzie chwalicie – swego nie znacie”, wśród których należy wymienić:

– wernisaż wystawy twórczości Władysława Szemraja, który odbędzie się 20. października b.r. o godz. 17.00 w Sali Ekspozycyjnej Ratusza;

– koncert pt. „Sandomierz w nas gra” z udziałem lokalnych artystów, który będzie miał miejsce 21. października b.r. o godz. 19.00 w Lapidarium pod Ratuszem. Koncert zostanie poprzedzony warsztatami muzycznymi o godz. 18.00.

Zwieńczeniem inicjatywy pt. „Cudzie chwalicie – swego nie znacie” będzie odsłonięcie muralu pamięci Marka Sochackiego wg projektu Władysława Szemraja, które nastąpi pod koniec października na osiedlu przy ul. Żółkiewskiego.

O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Udział w wymienionych wydarzeniach jest bezpłatny! Gorąco zapraszamy!

***

Inicjatywa lokalna pt. „Cudzie chwalicie – swego nie znacie” realizowana w ramach projektu Sandomierskiego Centrum Kultury pt. „Twój pomysł na kulturę w Sandomierzu” ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne. Edycja 2023.

 

cudze chwalicie

powrót do góry