Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Sandomierskie Centrum Kultury

Sylwestrowe iluminacje świetlne

Utworzono dnia 15.12.2021, 12:44

01.01.2022


Sandomierskie Centrum Kultury oraz Urząd Miejski w Sandomierzu, serdecznie zapraszają na „Sylwestrowe iluminacje świetlne” na Rynku Starego Miasta!

Wobec trwającej IV fali epidemii Covid-19, a co za tym idzie ograniczeniami w zakresie zgromadzeń, tegoroczne Powitanie Nowego – 2022 roku odbędzie się w zmienionej i ograniczonej formule.

W związku z tym, podczas wieczoru sylwestrowego we współpracy z Visual Sensation, chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na relaksujące spacery po Rynku Starego Miasta, które zostaną uatrakcyjnione poprzez iluminacje świetlne oraz przestrzenne pokazy laserowe. Tuż przed północą moc życzeń noworocznych przekaże spacerowiczom Pan Marcin Marzec – Burmistrz Sandomierza.

W programie wydarzenia:
- artystyczne iluminacje świetlne kamienic w godzinach od 17.00 w dniu 31 grudnia 2021 r. do godz. 01.00 w dniu 1 stycznia 2022 r.
- 3 laserowe widowiska przestrzenne o godz. 20.00, 22.00 i 24.00
- tuż przed północą noworoczne życzenia od Burmistrza Sandomierza.

Prosimy o respektowanie zasad reżimu sanitarnego i zachowanie dystansu społecznego lub zasłonięcie nosa i ust maseczką ochronną.

Mamy nadzieję, iż zaproponowane atrakcje będą ciekawą propozycją spędzenia wolnego czasu i pozwolą Państwu z optymizmem powitać Nowy Rok!

Sylwestrowe iluminacje świetlne w Sandomierzu