Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Sandomierskie Centrum Kultury

Koncert Macieja Maleńczuka + Rhythm Section

Utworzono dnia 10.06.2021, 11:13

21.06.2021


Zapraszamy na koncert Macieja Maleńczuka, który odbędzie się 21.06.2021 r. o godz. 19:00 Porcie Kultury (ul. Portowa 24 w Sandomierz).

Artysta wraz z Rhythm Section zaprezentuje przekrojowy set, podczas którego będzie można usłyszeć najpopularniejsze utwory z dotychczasowych dokonań.

Wstęp bezpłatny.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują bezpłatne wejściówki do nabycia w sandomierskim Centrum Informacji Turystycznej, Rynek 20.

BRAK WOLNYCH MIEJSC NA KONCERT MACIEJA MALEŃCZUKA + RHYTHM SECTION!

Obowiązuje reżim sanitarny.

Więcej informacji na temat koncertu:
Port Kultury, tel. 15 644 50 74

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

***
MALEŃCZUK + Rhythm Section - to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, no po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie!

Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK "KONCERT SOLO" z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.