- Zajęcia umuzykalniające dla dzieci
- Regulamin uczestnictwa w zajęciach Portu Kultury
- Plan zajęć PK
- Cennik PK
- Bachata dla par
- Bachata solo
- Formacja Taneczna Dance Mania
- Pracownia dźwięku „Czarno-Biali”
- Taniec towarzyski
- Teatr Dramatyczny
- Zajęcia muzyczne: gitara
- Zajęcia muzyczne: perkusja
- Zajęcia muzyczne: ukulele
- Zajęcia plastyczne i rękodzieło
- Akademia Mamy i Malucha
- Zajęcia wokalne
- Zajęcia ruchowe dla Seniorów „Seniorze – Twój ruch!”
- Aktualności
Port Kultury
ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Telefon: 15 644 50 74
E-mail: kierownik@esceka.pl
- administracja,
- wynajem sal.
Port Kultury
Akademia Mamy i Malucha

Akademia Mamy i Malucha
„Akademia Mamy i Malucha” to wyjątkowe zajęcia skierowane do mam z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat. Tutaj Twoje dziecko odkryje świat poprzez improwizację ruchową, rozwijając swoje zdolności motoryczne i zmysły, podczas gdy Ty możesz nawiązywać nowe znajomości i relacje z innymi mamami:) Na naszych zajęciach również będziesz miała okazję odkrywać techniki relaksacyjne, które pomogą zarówno Tobie, jak i Twojemu maluchowi znaleźć spokój i harmonię w codziennym życiu. Zapraszamy!
Razem z innymi mamami i maluchami odkrywajcie magię tańca i ruchu. Nasza sala zapewnia przestrzeń do swobodnej improwizacji ruchowej, gdzie Twoje dziecko może rozwijać swoją koordynację i zdolności motoryczne, podczas gdy Ty czerpiesz radość z tańca i bliskości z innymi rodzicami.
Koszt zajęć: 60,00zł /mc.
Informacje i zapisy:
Telefon: 15 644 50 74
E-mail: kierownik@esceka.pl
Instruktor: Joanna Sobieraj
O sobie:
W 2016 roku ukończyłam studia muzyczne na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
W 2020 roku odbyłam szkolenie instruktorskie „Professional Vocal Coaching” poświęcone współczesnej technice wokalnej MIX, na którym zdobyłam tytuł Certyfikowanego trenera wokalnego.
Swoją drogę zawodową rozpoczęłam jako nauczyciel rytmiki w przedszkolu Językowo-Artystycznym. Następnie pracowałam jako instruktor zajęć muzycznych, instruktor gry na instrumentach klawiszowych, nauczyciel muzyki w gimnazjum, oraz udzielałam indywidualnych lekcji śpiewu i gry na pianinie.
Zdobyte doświadczenie pomaga mi w nawiązywaniu dobrej relacji z dziećmi i młodzieżą, a także dostosowywaniu metodyki nauczania do ich indywidualnych potrzeb i umiejętności.
Moja praktyka zawodowa w różnych grupach wiekowych umożliwia mi kreatywne podejście do edukacji muzycznej, inspirując uczniów do odkrywania i rozwijania swojego talentu muzycznego.
Jestem kreatywną, cierpliwą i pełną zrozumienia osobą, co pozwala mi budować silne relacje z ludźmi.
Prywatnie jestem Żoną oraz mamą dwóch córek.
