Port Kultury

Akademia Mamy i Malucha

Akademia Mamy i Malucha

„Akademia Mamy i Malucha” to wyjątkowe zajęcia skierowane do mam z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat. Tutaj Twoje dziecko odkryje świat poprzez improwizację ruchową, rozwijając swoje zdolności motoryczne i zmysły, podczas gdy Ty możesz nawiązywać nowe znajomości i relacje z innymi mamami:) Na naszych zajęciach również będziesz miała okazję odkrywać techniki relaksacyjne, które pomogą zarówno Tobie, jak i Twojemu maluchowi znaleźć spokój i harmonię w codziennym życiu. Zapraszamy!

Razem z innymi mamami i maluchami odkrywajcie magię tańca i ruchu. Nasza sala zapewnia przestrzeń do swobodnej improwizacji ruchowej, gdzie Twoje dziecko może rozwijać swoją koordynację i zdolności motoryczne, podczas gdy Ty czerpiesz radość z tańca i bliskości z innymi rodzicami.

Koszt zajęć: 60,00zł /mc.

Informacje i zapisy:
Telefon: 15 644 50 74
E-mail: kierownik@esceka.pl

Instruktor: Joanna Sobieraj

O sobie:

W 2016 roku ukończyłam studia muzyczne na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

W 2020 roku odbyłam szkolenie instruktorskie „Professional Vocal Coaching” poświęcone współczesnej technice wokalnej MIX, na którym zdobyłam tytuł Certyfikowanego trenera wokalnego.

Swoją drogę zawodową rozpoczęłam jako nauczyciel rytmiki w przedszkolu Językowo-Artystycznym. Następnie pracowałam jako instruktor zajęć muzycznych, instruktor gry na instrumentach klawiszowych, nauczyciel muzyki w gimnazjum, oraz udzielałam indywidualnych lekcji śpiewu i gry na pianinie.

Zdobyte doświadczenie pomaga mi w nawiązywaniu dobrej relacji z dziećmi i młodzieżą, a także dostosowywaniu metodyki nauczania do ich indywidualnych potrzeb i umiejętności.

Moja praktyka zawodowa w różnych grupach wiekowych umożliwia mi kreatywne podejście do edukacji muzycznej, inspirując uczniów do odkrywania i rozwijania swojego talentu muzycznego.

Jestem kreatywną, cierpliwą i pełną zrozumienia osobą, co pozwala mi budować silne relacje z ludźmi.

Prywatnie jestem Żoną oraz mamą dwóch córek.

Godziny otwarcia

  • pn-pt godz. 09:00-21:00
  • sobota, godz. 10:00-18:00

Odwiedź nasz profil na Facebooku

powrót do góry