Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Sandomierskie Centrum Kultury

Wznowienie działalności stacjonarnej w obiektach Sandomierskiego Centrum Kultury od 12 lutego 2021 roku

Utworzono dnia 10.02.2021

Wznowienie działalności stacjonarnej w obiektach Sandomierskiego Centrum Kultury
od 12 lutego 2021 roku

W związku z komunikatem Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, a także po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Sandomierzu z przyjemnością Państwa informujemy, że wznawiamy stacjonarną działalność w obiektach administrowanych przez Sandomierskie Centrum Kultury – ale przy zachowaniu wypracowanego reżimu sanitarnego.

Od piątku 12 lutego wznawia działalność Kino Starówkawww.kinostarowka.com.pl, gdzie na seanse filmowe będziemy mogli udostępnić maksymalnie połowę dostępnych miejsc.

Od soboty 13 lutego wznawiamy możliwość zwiedzania także obiektów turystycznych: Podziemnej Trasy Turystycznej oraz Bramy Opatowskiej w Sandomierzu. Stacjonarna obsługa turystów jest już możliwa w Centrum Informacji Turystycznej – www.sandomierz.travel

Od poniedziałku 15 lutego wznawiamy również zajęcia artystyczno-animacyjne w Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej przy ul. Armii Krajowej 1, w Porcie Kultury przy ul. Portowej 24, a także w Dworku Koćmierzów przy ul. Koćmierzów 33. Powrót do zajęć stacjonarnych odbywał się będzie jednak stopniowo z uwzględnieniem reżimu sanitarnego oraz ograniczeniach ilościowych poszczególnych grup artystycznych.

Szczegóły na www.esceka.pl, na profilu Facebookowym naszej instytucji i poszczególnych obiektów.

Mamy nadzieję, że powrót do stacjonarnych zajęć nie jest tymczasowy i na stałe będziemy w stanie utrzymać stacjonarną działalność w obiektach SCK. Liczymy też na Państwa wyrozumiałość i rekomendujemy stosowanie się do zasad sanitarnych.

 

- SCK Sandomierz -

Imieniny